Oyuncu Caddesi - Full Oyun - Torrent İndir - Film - Dizi - Program Forumuna Hoşgeldiniz
Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir).
Sponsor Reklam

Admin avatar
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rail Nation Nedir?


Çevrimdışı Admin
#1

Rail Nation Nedir?

rail-300-300.jpg

Rail Nation nedir? Rail Nation nasıl oynanır?

Rail Nation'da, tüm strateji sevdalısı oyunculara ve demiryolu hayranlarına kendi demiryolu şirketlerini kurma fırsatı veriliyor. Günlük olarak sevkiyatları yönetin ve sonunda kazanan tekil oyuncu veya oyuncu grubu olmak için ticari birliklerle birlikte çalışın.

ürekli hareket halinde olmak demiryolu işinin anahtarıdır, üç boyutlu tren modellemelerini içeren dinamik bölge haritası oyunun çekirdeğini oluşturur. Her dijital demiryolu kodamanı için kişisel saygınlığını ve servetini arttırmak ve aynı zamanda bunu rakip birliklere karşı kendi birliğinde de başarmak çok önemlidir. Tren hatlarının ve ürün fiyatlarının hesaplaması gerçek zamanlı olarak oluşur. Rail Nation'da, toplam 48 farklı ürünün sevkiyatı için etkili güzergâhlar planlanmalı ve bunların devamlılığı sağlanmalı. Büyüyen kazançlar oyunculara, 36 farklı buharlı, dizel ve elektrikli lokomotiften ve 48 farklı çeşit vagondan oluşan tren filolarını geliştirmelerini sağlar.

Oyun boyunca sürekli sayısı artan şehirlere ürünler nakledilebilir ve oyuncular sevkiyat yarışmalarına katılıp trenlerini diğer oyuncuların trenleriyle yarıştırabilirler. Özel ruhsatlar ek gelir sağlar. Şehirlere gönderilen teslimatların aynı zamanda şehirlerin büyümesine de etkisi vardır.

Tren istasyonunuzun alt yapısını asla ihmal etmeyin. Ticari birlik kurma seçeneği ile Rail Nation, arkadaşlar arasında, diğer oyucularla ve hatta rakiplerle işbirliğinin önemini vurgular. Hep birlikte, örneğin oyunda önemli role sahip çalışanlar işe alınabilir. Sunucudaki toplamda binlerce farklı oyuncu bir arada ve birbirlerine karşı mücadele ederler.

Kullanımı kolay kontrolleri ve kapsamlı eğitim bölümleriyle Rail Nation, strateji tutkunları için ayrıntılı oyun yapısından taviz vermeden oyuncuların kolayca oyunun içine girebilmesini sağlar. Bir oyun turu 3-4 ay kadar sürer. Bu, art arda gelen altı demiryolu çağını izleyen; tüm oyuncuların, büyüyen kendi demiryolu şirketleriyle diğerlerine karşı nihai mücadelede yarışabildikleri bir oyunsonundan oluşur.

Rail Nation Hilesi

Rail Nation hilesi yaparak bir oyuncu tarafından birden fazla hesap açılımı gerçekleştiği takdirde, hesapta tek karakter kalana kadar diğerleri silinmektedir.

Rail Nation'da bir şehrin seviyesini nasıl yükseltebilirim?

Şehrinizi büyütmek ve daha yüksek seviyelere ulaştırmak için şehre ürünler teslim etmeniz gerekir. Örnek verecek olursak; demir, et, deri ve bunlar gibi bir çok ürün daha. Bütün ürünler teslim edildiğinde şehir seviye atlayacaktır. Şehir, seviye yükseltmenin yanı sıra, nüfusunu besleyebilmek için de yeterli ürüne sahip olması gerekir. Şehrin sabit kaynaklarını korumak önemli olduğu için, rezervlerin asla sıfıra düşmediğinden emin olmalısınız. Tüm çubuklar yeşil renge döndüğü zaman şehriniz bir sonraki seviyeye ulaşacaktır.

Rail Nation "Bekleme Salonu" Nedir?

Bekleme salonu size saygınlık kazandırır, geliştirdiğiniz zaman daha fazla saygınlık kazanırsınız. İstasyonda merkezde bulunur.

Geliştirdiğiniz her binadan saygınlık kazanırsınız. Yükseltmenin yanı sıra, bekleme salonu size saygınlık kazandırmaktan başka işlevi yoktur.

Ara
Cevapla
Bunu Beğenenler:
 
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi